Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer Kraken USB vagy A4TECH...

Razer Kraken USB vagy A4TECH Bloody G501?

Figyelt kérdés
Eredetileg én egy Razer Kraken USB-t néztem, de rátaláltam erre az A4TECH Bloody G501-re. Mind a kettő 7.1-es. De az A4TECH-nek nagyobb a hangszórója, a Kraken 31mm-es az A4TECH meg 40mm-es. És olcsóbb is egy kicsivel. Most nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem meg.

2015. máj. 1. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vettem korábban Razer Krakent, 2.1-est, és egyáltalán nem jött be.

Az alaplapi integrált hangkártya nem tudja kihasználni, az USB-s erősítő meg olyan basszust ad alá, hogy minimális hangerőnél is kiszakad az agyam, és kezelhetetlen is, mert az EQ se képes javítani rajta. Egy fejhallgató miatt meg nem fogok beruházni egy hangkártyára is.

Ja és nekem még kényelmetlen is volt.


Az utóbbit nem ismerem, de ha csak a 2 közül választhatnék, az utóbbit választanám.

2015. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát az A4TECH-et? Egyébként utána néztem oldalakon és egy helyen valaki megkérdezte hogy melyiket vegye, és jött vagy 100 komment és olyan 80-85%-uk mind az A4TECH-et javasolta.
2015. máj. 1. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy fejhallgató hangzása függ, az anyaghasználattól, belső elrendezéstől, hangszórók méretértől, hangszórók minőségétől, frekvencia tartományától, ellenállás-tól, de ez csak azoknak számít, aki monitorstúdiós fejest vesz.


Arra akartam kilyukadni, hogy egy "gamer" fejesnél a hangszóró mérete nem számít.


De egyébként én is az a4tech-et javaslom.

2015. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a basszus sokat számítana... Eszerint választanám ki hogy melyiket vegyem. Melyiknek van jobb basszusa?
2015. máj. 1. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Takstar Pro 80
2015. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kettő közül erősebb basszusa a krakennek van, de ez eltorzítja az összes többi hangzást. Nincs megfelelő egyensúly.

Szóval JOBB basszusa szerintem az A4TECH-nek van.

2015. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. máj. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!