Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik eladótól vennétek a...

Ti melyik eladótól vennétek a gtx 970-t? Illetve miért?

Figyelt kérdés

ASUS

GIGABYTE

MSI

EVGA



2015. máj. 4. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv. Én a Gigabyte mellett döntöttem igaz nekem 980 van de abból is a G1 Gaming! G1 -es van 970 ből is,ezeken van fém hátlap is. Merevíti a kártyát + hűt is valamennyit+ jól is néz ki! Meg az órajele is elég jó! Szépen lehet húzni is!
2015. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én attól az alacsony köpcös eladótól vennék. Mindig nagyon kedves. :)
2015. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BM-Striker ***** válasza:
74%

Mérmint meilyik gyártótól?


MSI-tól, mivel kedvező árú, és jó a hűtése.


Bár én tuti nem vennék 970-et amíg nem korlátozzák le VRAM-ot 3,5 GB-ra.

2015. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezek mind ismert gyártók, úgyhogy nem a név alapján vennék, hanem megnézném minden egyes darabnak a paramétereit, milyen hűtése van, mik a felhasználók tapasztalatai, és az alapján választanék. Itt a "márkahűségnek" semmi értelme.
2015. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha legalább annyi gari van rá,mint a többire,akkor az EVGA-t.


Bár abból is több fajta van,ahogy a többi márkából is.

2015. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az MSI-re mondjuk nem mondanám, hogy kedvező árú, mert az a legdrágább (Ha a "TwinFrozR"-es Gaming változatot nézzük), bár az tény, hogy halál csöndben van. És nekem egy régebbi fajta is van, GTX660-on.
2015. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2015. máj. 4. 22:27
 8/11 BM-Striker ***** válasza:

#7



Ez mér jó régóta közismert probléma a GTX970-nél.


Igazából az a gond, hogy nem vették azt hogy nagy méretű textúrák nagyon szépen teletömik VRAM-ot, és DX12-vel VRAM intenzívek lesznek a hatékonyabb GPU kihasználás miatt.


Emiatt szoktam inkább ajánlani egy downloclock-olt R9 290x-et inkább helyette.

2015. máj. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teszteket néztem, olvastam, magyarokét is és az jött le, hogy ez a probléma csak akkor jön elő, hogy ha full hd-nál magasabb felbontásban akarok játszani, pl 1440p.

Én most is full hd-ban játszom, ennél nagyobb nem kell. Viszont nem tudom milyen változás vagy mi lesz ha ki jön a dx12 erről írná/írnátok?


Amúgy most ezt néztem ki, ezt ajánlották nekem, hűtése miatt.

[link]


Ui.(mostani videokártyámmal gtx 550 ti a bf4 full hd mediumon fut, ezt szeretném feltornázni ultrára, illetve majd gta5-öt is magas grafikai felbontásban szeretném élvezni, ja és fontos a vga a következő a The Division játékhoz is!)


Szerintetek mennyit ér használtan a gtx 550ti, az Intel i5 2320?

Meg majd még kiegészítem a többi alkatrészeimmel csak most telefonról írok, és nem tudom fejből.

2015. máj. 5. 13:23
 10/11 Trevor. ***** válasza:
Én csak és kizárólag Asus, esetleg referencia, és arra csinálnék egyedi vízhűtést.
2015. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!