Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy mennének a 4k monitoron...

Paca001 kérdése:

Hogy mennének a 4k monitoron a jatekok?

Figyelt kérdés

ezzel a konfiggal:

MSI R9 280X

MSI B85M-E33

8GB RAM

i5-4460+Cooler Master Seidon 120V RL-S12V-24PK-R1

Monitor:Samsung U28D590D Monitor

GTA V, FIFA 15 es hasonlok.

Van e ertelme lecserelni, tudja-e futtatni rendesen a gep a jatekoka 4k-ba?


2015. máj. 4. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
# 10 Fingod nincs mi kell egy 4k-s konfighoz,de nem vitatkozok akkor rakj egyet össze 600-ból sok sikert kivánok hozzá és jó játékot!:D
2015. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi, mar nem a 4k a kerdes, de latom jol elvagytok
2015. máj. 5. 06:02
 13/13 anonim válasza:
Lehet hogy sokan fujjolni fognak,de saját tapasztalatból én egy lg 23mp65,vagy hasonló monitort ajánlok.esetleg ennek a 21:9-es változatát,vagy kettőt.Persze ez pénz függő....24"-es,full HD-s,és szépen be lehet állítani a színeket,IPS-es.Az ár elméletileg azért ennyi,mert nincsenek nagy beállítási lehetőségek,egy vga és egy hdmi csatlakozója van(plusz a jack),meg nem forgatható...Persze ha sok pénz van rá,lehet nézegetni a Dell monitorokat,meg hasonlóak,de nekem ez bejött...Ráadásul ha van egy 90 ezred,kettő is kijön...Remélem segítettem
2015. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!