Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire elég egy GTX 960 2GB?

Mire elég egy GTX 960 2GB?

Figyelt kérdés
Szerintem a 2GB VRAM már semmire sem elég. Olyan játékoknak, amik idén jönnek/jöttek ki, biztos hogy több kell. Miért vesz valaki 2GB-s kártyát? LoLozik?

2015. máj. 2. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég az Full HD-ra is, max gyakrabban kell üríteni a vramot. Full HD alatt meg bőven elég.
2015. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Középkategóriás videókártya nem kell tőle csodákat várni ,szerintem lehet vele azért szépen játszogatni aki nem tud 80-100 ezerért venni videókártyát annak tökéletes.2GB Vram kevés lenne az szerintem hülyeség.Nem kell mindenféle hülyeséget bekapcsolni a játék beállításokba és már is elég a 2GB vram.Ha neked ez karcsú akkor vegyél gtx 980-at vagy Titan Z-t.Sajnos nem mindenki teheti meg ,én se.
2015. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy butítani kell az effekteken még 1080-ban is.
2015. máj. 2. 23:32
 4/14 A kérdező kommentje:
De szerintem tök felesleges 70 ezerért egy olyan kártya, ami már a mai gameket se viszi. Mi lesz vele jövőre?
2015. máj. 2. 23:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Gyorsan rákerestem és azért találni már 60k körül is újonnan. Egyébként ez egy alsó-középkategóriás kártyának tűnik, így akként is kell kezelni.
2015. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mai játékokat nem viszi??Azért az erős túlzás.Igen játéktól függően egy-két dolgot ki kell kapcsolni ,de rengeteg olyan dolog van ami feleslegesen zabálja a kártya vramját szebb nem lesz tőle a játék. Gta 5-ben is egy csomó felelseges szar van alapból bekapcsolva.
2015. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Öhm, egy gtx660 al játszok, _nagyon_ kevés játék okoz neki gondot(1080p, medium alá semmit nem kellett még venni - és ez egy 2012 es kártya!), a 960 meg számottevően erősebb.

Szerintem nem igazán vagy tisztában azzal, hogy mire van a vram.

2015. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BM-Striker ***** válasza:

#4


Nem viszi a mai játékokat max-on, mivel ez egy középkategóriás kártya.


Egy 60-70k-as kártya ennyit tud, ha nem maxolod ki a játékokat, akkor 1080p-re elég lesz.


Személy szerint és egy R9 285-öt vennék ebben a kategóriában.


Igazából néhány FPS drop-nál nagyobb problémát nem okoz kevés VRAM, a GTX970-el se lett volna baj , ha te le lett volna tiltva a lassabb memóriaterület.(Ezt valószínűleg marketing okokból nem engedték letiltani)

2015. máj. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7: Egyetértek, én most váltottam 660-ról 960-ra (nem bírtam ott hagyni 40 ezerért), és max. 10-20% FPS különbséget tapasztalok. 1080-as felbontásnál nagyobbra úgysem fogok soha kapcsolni, úgyhogy egy-két évig ezzel is elleszek.
2015. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De szerintem tök felesleges 70 ezerért egy olyan kártya, ami már a mai gameket se viszi. Mi lesz vele jövőre?" Igazad lehet!


[link]

2015. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!