Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot illetve...

Milyen alaplapot illetve ramot vegyek?

Figyelt kérdés

A régi gépemet szeretném egy kicsit feltuningolni. Pontosabban a RAMon és az alaplapon kell újítani. A régi alaplappal az a baj h ddr2es ezért max 4 g ramot tudok beletenni, és különben is a ddr2es ramok baromi drágák a ddr3-hoz képest.


Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy írjátok meg h melyikből milyen típust vegyek.És lehetőleg a legkedvezőbb áron.


Mindenkinek köszönöm előre is.



2015. máj. 1. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
FONTOS: jelenleg Intel Pentium Dual core E5200 proci van a gépemben. Nem tudom, hogy ez lényeges e alaplap vársárlása kor, de akkor ezt is vegyétek figyelembe. Egyébként megbízható 4 magos procit mennyitől lehet kapni?
2015. máj. 1. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni.

Ha belevágsz majdnem mindent cserélned kell, mert az új alaplaphoz és memóriához valószínűleg új processzor is kell majd. Viszont ha ezek gyorsak lesznek, de a videokártya lassú, akkor fölöslegesen adtál ki egy csomó pénzt.

A következő döntés, hogy a legújabb technikára, vagy egy már kissé elavultra, ami mindazonáltal még mindíg sokkal jobb, mint amid most van.

És akkor még az örök dilemma Intel vs. AMD dolgot nem is említettem.

2015. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
videó kártya Radeon hd 6570, tudom, nem a legjobb.
2015. máj. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!