Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi értelme ezeknek az okos...

Mi értelme ezeknek az okos óráknak?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi azonkívül, hogy egy újabb "marketing bullshit", amivel a sok Apple/Samsung fan lesz még jobban lehúzva pénzügyileg. Biztos nem cserélném le a márkás órámat ilyen sz*... valamire.
2015. ápr. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Egy nagy büdös semmi. Csak egy újabb kütyü amire a sok plázacica majd rákattan mert az a menő most és 2 hónap múlva kuka, mert más lesz a divat. Nekem a véleményem, hogy a karomon az óra mutassa az időt, hányadika van és esetleg azt, hogy milyen nap van. Nekem ne az sms, és emailjeimet mutassa. Ráadásul még azt is töltögetni naponta... Egyéni véleméyn volt, vitába nem szeretnék kezdeni.
2015. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Előző vagyok.

Egy arany vagy fém óra sokkal elegánsabbb és menőbb mint ezerk a hulladék okosórák.

2015. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ertelme van a nem okos oraknak?

Az ember a mobiltelefonjan is meg tudja nezni a idot, a szamitogepen, barhol.

Szoval, a nem okos ora is csak arra valo, hogy hirdesse, hogy a gazdajanak telik valami foloslegessegre. Nah, a okosora is pont ilyen.

2015. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyik egyszerubb? A karodon levoorara tekinteni vagy kivenni a zsebedbol a telefont? Nem mellesleg a hagyományos karoranak valódi kultusza van egy tobb szaz eves mult mig a telefon... nem is olyan régi legalábbis az ami mutatja az idot is
2015. ápr. 30. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ertem en, meg minden. De az okosorak is mutatjak az idot, meg egy csomo mast is. Az, hogy pont nem csak a honapot, napallast, iranytut, meg ki tudja mit, amit belezsufoltak mar karoraba, az egy mas kerdes.

Szoval, igazan buta gondolat azt hinni, hogy az okosorak tobbek lennenek, mint egy tulbonyolitott elektromos ora. Mert csak azok.

2015. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!