Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemből égett szag jött ki...

A gépemből égett szag jött ki és kikapcsolt, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a gépem, kimentem a szobából. Mire visszajöttem, égett szag volt és a gép kikapcsolt. Azóta nem kapcsol be. Videókártya volt csak cserélve egy hete, de az hibátlannak tűnik és jól van bekötve. A táp felől érkezett az éget szag, úgy éreztem. Valaki találkozott már hasonlóval?

2015. ápr. 20. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy milyen tápod van?

Amúgy nagyon valószínű hogy a táp ment szarrá, főleg hogy írtad is hogy új vga-t vettél.

2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elfüstölt a táp.
2015. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
HKC USP 5550. A vga meg ugyan olyan mint a régi, csak a másik megsérült szállítás közben.
2015. ápr. 20. 18:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát elég noname tápod van szóval biztos hogy ez volt a gond. Próbáld ki esetleg egy csere táppal és ha azzal jó és nem vitt magával a táp más alkatrészt akkor utána vegyél egy normális tápot.
2015. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Így jár az aki spórol a tápegységgel.Egyébként tényleg egy noname tápegység
2015. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen tápot ajánlotok? Ezt sem vettem, csak kaptam ismerőstől. Cooler master/Zalman/Chieftec vagy mi a legjobb, ami 15 alatt van de meg is éri az árát?
2015. ápr. 20. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vitte magával az egész gépet, akkor szerencséd van. Cseréld le valami normálisra, bár jó lenne tudni, hogy pontosan milyen géped van, hogy milyen táp illik bele.
2015. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jól írták, elfüstölt. Én is tapasztaltam már ilyet, leég az egyik kondi.


Megbízható márkák: Aerocool, Deepcool, Cooler Master, Chieftec, Zalman, Xilence, Corsair, Antec, EVGA, Enermax, Fractal Design, Seasonic, FSP, Be Quiet!, Sharkoon... sorry attól a gyártótól, akit esetleg kihagytam.


Nagyban függ a cputól és a vga-tól, hogy mekkora és milyen áru tápot rakj a gépbe. Ha átlagos géped van, közepes kategóriájú procival, vga-val, akkor egy 500-as táp jellemzően elég. Pl.: [link] (ez spec. Corsair belsős Deepcool)

2015. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
FSP 500W HEXA+ ,de elég lehet egy FSP 400W HEXA is.
2015. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Új fejlemény: A billentyűzet usbje szétégett.
2015. ápr. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!