Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára egyetemre megyek és nem tudok laptopot választani. Beleástam magamat a témába rendesen és a következô laptopokon gondolkodok: MSI GE62, MSI GS60, Origin Eon 15 x, Alienware 15. Körülbelül 2000 dollárom lenne rá. Arra lennék kíváncsi, hogy ti melyiket ajánlanátok vagy ha van valami más elképzelésetek kérlek azt is osszátok meg velem. Amit feltétlenül szeretnék benne az legalább egy Nvidia GTX 880m és Intel Core I7-es 4 magos processzor a jövôre való tekintettel. Kijelzônek 15,6 hüvelykes lenne szerintem a legoptimálisabb. Amire elsôsorban szeretném használni: az órákon való jegyzetelés és játék (ütne egy Alienware az órákon). Nem vagyok tisztában, hogy terhelés nélkül azaz, hogy nem játszok rajta mennyit bírnak ki az akksik szóval ebben is szeretnék segítséget kérni.

Elôre köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 19. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyiért inkább vennék egy desktop gépet plusz egy könnyű laptopot normális akkuidővel. Egy gamer laptopot szörnyű lesz órákra cipelni, ráadásul az akkuidő is szar. Alienware játék mellett 100% fényerőn kb. 1 órát bír, 40% fényerőn böngészés, jegyzetelés mellett kb. 4-et.
2015. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A GE62 re mit mondasz? Rendes laptop méret, egész jó hardware és nem is annyira nehéz. A GS60 viszont vékony könnyû de szerintem 1 óra bf3 és elolvadt. Mindenképpen laptopot akarok és nem ilyet olyat.
2015. ápr. 19. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
GE62 még ennél is gyorsabbal merül le a 45W-os CPU miatt. Ezek sajnos arra lettek kitalálva, hogy amint lehet, ülj le egy asztalhoz és dugd be őket.
2015. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor laptopnak mit javasolsz? Ami ki is bírja az egyetemi éveket és nem évül el.
2015. ápr. 19. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyat akarsz, ami lassan évül el, könnyű, vékony és hosszú akkuidővel rendelkezik, akkor Dell XPS 13/Macbook Pro 13/HP Spectre. Ezeken viszont nem nagyon fogsz izmosabb gépet igénylő játékokkal játszani. Ha olcsóbbat keresel, nézd meg az ASUS Zenbook UX305-öt.
2015. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15.6 os kijelzô kéne és van rá 500ezrem.
2015. ápr. 20. 11:13
 7/7 A kérdező kommentje:
És az elévülést a benne lévô technikára értettem. Mondjuk egy új I7es tovább lesz jó mint egy 3.generációs I5ös.
2015. ápr. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!