Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintwtek engem át****tak?...

Szerintwtek engem át****tak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Régen vettem 8g ramot (2x4 gb 1330mhz) mert gondoltam a legtöbb játkéknak kell ennyi a legtöbb játéknak de mihest beraktam elindult memory chrash újra indult aztán csak pár óra múlva memory crash ez volt akárhányszor bekapcsoltam a gépet azóta felhúztam a gépet új alaplap új proci új videókártya most is ugyanaz elvittem oda ahonnan vettem de azt mondták semmi bajuk és nem vették vissza nézegettem és mintha el is lennének hajolva pár miliméterrel ami magyarázza miért olyan nehéz berakni a portokba szerintetek át****tak engem?

2015. ápr. 18. 13:07
 1/3 Toga Aty ***** válasza:
100%
Igen,a leírt hibáról erősen gyanús,és próbáltad hogy csak 1 ramot teszel be,mert lehet hogy csak az egyik hibás.
2015. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy is meg akkor is hogyha jó ram mellé teszem
2015. ápr. 18. 13:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind kettővel
2015. ápr. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!