Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani vmilyen PC...

Tudnátok ajánlani vmilyen PC gépházat?

Figyelt kérdés

Nézegettem a neten de nem nagyon értek hozzájuk, van ami 40 euró van ami 140 de sok külömbséget nem látok köztük..


Most fogok összerakni egy full új pc-t, szóval olyan kéne amiben szépen elfér minden, szeretnék egy hordozható merevlemezt venni, szóval jó lenne ha a gépházba ezt belehetne rakni vmilyen kinyitható "fiókba" hogy könnyen ki-be lehessen rakni, a mérete nem igazán számít, csak jól hűthető legyen, hogy sokáig jól működjön a gép (nem tervezek vízhűtés).

Kinézetre meg szeretnék vmit ami egy kicsit agresszív, vagy legalábbis nem csak egy szimpla doboz, hanem vmi érdekesebb.. a szín az mindegy, csak ne legyen full fekete, mivel aztána gép színéhet fogom igazítani a többi kelléket (egér, billentyűzet stb)



2015. ápr. 18. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mutass már egy jó házat koma, ami alsótápos és még usb 3.0 is van rajta, ráadásul szellős is, 7000ig.


Én a Raijintek Arcadia-t ismerem, ami ezeket tudja, ráadásul porszűrőkkel is el van látva, de már az is 8440Ft.

2015. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minek neked alsótápos?

Én igyen tudok egyet, de az sajnos nem jobboldalas :(

2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!