Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani vmilyen PC...

Tudnátok ajánlani vmilyen PC gépházat?

Figyelt kérdés

Nézegettem a neten de nem nagyon értek hozzájuk, van ami 40 euró van ami 140 de sok külömbséget nem látok köztük..


Most fogok összerakni egy full új pc-t, szóval olyan kéne amiben szépen elfér minden, szeretnék egy hordozható merevlemezt venni, szóval jó lenne ha a gépházba ezt belehetne rakni vmilyen kinyitható "fiókba" hogy könnyen ki-be lehessen rakni, a mérete nem igazán számít, csak jól hűthető legyen, hogy sokáig jól működjön a gép (nem tervezek vízhűtés).

Kinézetre meg szeretnék vmit ami egy kicsit agresszív, vagy legalábbis nem csak egy szimpla doboz, hanem vmi érdekesebb.. a szín az mindegy, csak ne legyen full fekete, mivel aztána gép színéhet fogom igazítani a többi kelléket (egér, billentyűzet stb)



2015. ápr. 18. 09:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az ára kb 100 euróig (30 000ft), szerintem fölösleges lenne több pénzt kidobni rá
2015. ápr. 18. 09:43
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
20000 körül kapsz szerverházat. De mégjobb ha nem rakod be házba, és akkor minden elfér és szellős is lesz :D
2015. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sok eszed nincs
2015. ápr. 18. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked sem, ha 30e forintért veszel gépházat.
2015. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben? Ha sokallod akkor az azért lehet mert nem tudsz szöveget értelmezni, hiszen ig-et írtam tehát lehet olcsóbb is. Ha meg kevésnek tartod, akkor adj pénzt és veszek drágábbat.
2015. ápr. 18. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sokallom, én max. a felét költeném rá. És tudok szöveget értelmezni, hiszen a "Az ára kb 100 euróig (30 000ft), szerintem fölösleges lenne több pénzt kidobni rá" hozzászólásodból nekem az jön le, hogy 30e forintot viszont hajlandó lennél kiadni rá, és már el is jutottunk az én hozzászólásomig, amivel arra céloztam volna, hogy ez bizony kicsit sok. Csak ezt te szemmel láthatóan nem igazán tudtad értelmezni. De ez nem jelenti azt, hogy ne tudnál szöveget értelmezni, lehet hogy egyszerűen csak nem vagy tájékozott a gépházak körében.
2015. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pontosan, nem vagyok tájékozódott a gépházzakkal kapcsolatban, ezért nyilván egy max összeget írtam ki. Ugyan szerintem is elég egy 40 eurós is, viszont leírtam milyen dolgokat szeretnék benne, ami lehet csak a drágább modelleknél van.

Amúgy az hogy mi sok egy gépházra, az relatív. Anyámat kérdeznéd az egész PC egy pénzkidobás, ez nézőpont kérdése, meg hogy mennyit keresel.

Én csak azt nem értem, hogy miért szóltál be, hiszen értelmesnek tűnsz, ami az elsőről nem volt elmondható, ezért is volt olyan a válaszom, amilyen.

Amúgy meg tök jó lenne, ha mondjuk választ is kapnék a kérdésemre

2015. ápr. 18. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Silverstone Raven RV-05 (ebbe csak egy slim odd fér, semmi más. de egyedi. vegyél külső vinyót usb 3.0 aztán nem kell külön rack neki)


Zalman Z11 Plus


Zalman Z11 Neo

2015. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az a Neo meg is tetszett.
2015. ápr. 19. 10:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Koma. 7000-ig már normális gépházat kapsz és biztos lehetsz benne hogy minden elfér és szellős is.

Nyáron kint akár 40 fok is lehet, bent még több (ha nincs klíma). Ne várj csodát, ha alacsonyan akarod tartani a hardver hőmérsékletét még egy vízhűtés sem árt vagy valami normális ventilátor (6E Ft-tól).

De már javasoltam, ne rakd házha és akkor tuti jó lesz (y)

2015. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!