Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Általános mouse vásárlási...

TappancsMancs kérdése:

Általános mouse vásárlási tanácsok?

Figyelt kérdés
Nincs nagy igényem meg pénzem se rá. Csendes kéne legyen, mert van itthon pá régi ami működik ugyan de nagyon kattanósak. Másik hogy ne kelljen hozzá installálni semmit, persze ezek lehet most elavult kérdések, de régen vettem mouse-t.

#csendes mouse #olcsó mouse
2015. ápr. 17. 20:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egér van mindenhol, de Hamburg város nincs, tehát jobb visszavágást kérünk :)
2015. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem HP BR376AA egerem van, nagyon jó, játékra (is) használom).
2015. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre felelve: életem egiyk legjobb döntése volt egy 600dpi-segér az Auchanban 700ft-ért. Másfél év után adtam oda páromnak, halk, megbízható, általános feladatokra tökéletes volt.

A 2000-5000 ft-os kategória ellenben valamiért kattogós, heteken belül meghibásodó egerekkel van teli...

Értelemszerűen, ha teljesen halk egeret szeretnél, akkor gyakran mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.

2015. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"zsömi húspogival és csalamádéval "


Nyamm! :D


A mostani egy legolcsóbb féle, de szuper volt eddig, most már duplán kattint. De tényleg nagyon olcsó volt valahol 1000 alatt bőven :) A mausz meg nem hinném hogy egy nagyon szokatlan dolog lenne mint kifejezés manapság. Nem kell mindent magyarítani, ha meg van is magyar megfelelője ettől még érthető és használják sokan a mondjuk angol szót is rá. Nyelvészek is tudják, hogy a nyelv folyton alakul, átvesznek népek szavakat egymástól. Ez a dolgok rendje. Asszem. A magyarítások se mindig annyira jók és kellemesen adódnak. Ilyen a New Delhi magyarul: Újdelhi. Én simán jobbnak találnám külön írva, bármilyen szabály is érvényes rá. Mert úgy "esne kézre" magyarul - és mégsem, egybe írjuk. Új Delhi. Mindjárt jobb :) Ezek ilyen dolgok.


Mausz téren meg kénytelen leszek finanszír híján a legolcsóbbak közül választani, majd olyat szemelek ki amit ki tudok bontani és kattintgatni. :P

2015. ápr. 18. 21:13
 15/20 A kérdező kommentje:

és mégsem, egybe* írjuk.


> és mégsem, külön* írjuk.

2015. ápr. 18. 21:16
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

14.


Az érvelésed helytállna, hogyha az "egér" nem lenne egy gyakran használt hétköznapi szó.


Ha "gamer" gépet akartál volna vásárolni, akkor egy szavunk se lenne, mert helytálló az érvelésed.

Ugye nem "játékos" gépnek hívjuk.

2015. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Panda Péter ***** válasza:
100%

"Ugye nem "játékos" gépnek hívjuk."

sajnos.

2015. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén hangzana pedig. "Játékos gép"
2015. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
De magyar lenne.
2015. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Magyar lenne, de valószínűleg azért nem terjedt el, mert hülyén hangzik.
2015. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!