Szerintetek megér ennyit ez a "Gamer" pc? (77 000 ft) A hírdetésen ez áll. (többi lent)
Figyelt kérdés
ÚJ GIGABYTE FullHD 4Magos Pc: 4X3900Mhz/4096DDR3/1500Gb/AMD7560:2Gb 3D
Minden Mai Játék Fut Rajta Lagg Nélkül (PL: ac 4 blackflag,cod ghost,gta4, crysis 3,bf4)
CPU:AMD FM2 X4 CoreQuad: 4X3,9Ghz 64Bit
-Alaplap: GIGABYTE FM2 A55
-Memória: Kingmax 4Gb/DDR3 1333Mhz
-HDD: 1500Gb Merevlemez
-VGA: Radeon HD7560/2GB DX11 GPU 725Mhz DVI/D-Sub
-Optika:Samsung dual layer DVD író
-Előlapi Usb,HD audió,mikrofon
-Teljes bővíthetőség, Crossfire támogatás, a legújabb játékokat akadozás mentesen viszi, HD felbontáson.
-Windows7
2015. ápr. 16. 16:45
2/4 anonim válasza:
Integrált grafikus csip
4 giga ram
...
77000?
Hanyagold.
3/4 anonim válasza:
Meg ne vedd. Ez egy szar konkrétan... A leggányabb alaplappal, procihoz nincs odaírva pontosan melyik, ramnál nincs dual channel és alacsony órajelen járnak, tápról semmi info.
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én is elég gyanusnak éreztem azért kérdeztem meg :D pl a tápról nem is ír semmit ami megint csak nem mindegy hogy milyen
2015. ápr. 16. 16:58
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!