Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen program akaszthatja...

Hackmen kérdése:

Milyen program akaszthatja meg ezt a gépet?

Figyelt kérdés

Összeválogattam egy gépet és kíváncsi volnék egy hozzáértő véleményére is.


Esetleg van valami olyan alkatrész aminél jobbat lehetne kapni hasonló áron?


Mi az a mire túl sokat szántam és mi az amire túl keveset?


Milyen játék vagy program akadozna ezen a gépen?(Gondolok itt arra, hogy pl. ez a gép már nem elég az XY futtatására.)



A GÉP: [link]



2015. ápr. 16. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez a gép nem elég mondjuk 4k felbontásban, full grafikán mondjuk a metro 2033 redux futtatásához. :D Vagy mondjuk Crysis 3 4k futtatásához. :)
2015. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Melyik alkatrészt kéne fejleszteni hozzá?
2015. ápr. 16. 12:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem 4k-van, azaz Ultra HD-ben játszol, hanem simán fullHD-ben, akkor elég ez a gép bármire, csak gondoltam érdekel mi akaszthatja meg. :) Amúgy 4K-hoz 2 kártya, vagy az új GeForce GTX Titan szükséges. :)
2015. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Saját véleményem szerint 4k-ban ezt megfogná a GTA pl. Oda kell 2 vga vagy a titan ahogy az előttem szóló is írta, de akkor abban az esetben én már az intel felé hajlanék főleg ha már igazán felső kategóriás gépet próbálsz összetenni
2015. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha esetleg van valaki aki még meg tudná mondani, hogy ezek az alkatrészek el is férnek-e ebben a házban, akkor nagyon hálás volnék.

2015. ápr. 16. 13:49
 6/17 anonim ***** válasza:

Talán a GTX980 elég 4k-ra.


[link]

2015. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ennyit sajnos nem tudok rászánni, de azért köszönöm.:)
2015. ápr. 16. 14:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Jó kompáter ez! Az enyém jóval gyengébb ennél. :D


A processzorral kapcsolatban annyit, hogy játék alatt ha az adott program nem használja ki mind a 8 szálat, lassabb lesz mint egy Haswell I3.

2015. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ki tudnád egy picit fejteni? Nem kötöszködni szeretnék csak nem igazán értek hozzá és ezért egy processzort az órajel és a magok száma alapján ítélek meg, és eszerint a (valószínűleg téves) logika szerint, ha egy játék csak 1 magot használ akkor is nagyobb az órajel az amd fx8350-ben mint egy i3 4330-ban.


Mégegyszer bocsánat. Nem kötöszködni szeretnék, csak megérteni.

2015. ápr. 16. 15:45
 10/17 A kérdező kommentje:

Kötözködni*

Még egyszer*

2015. ápr. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!