Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet ajánlanátok,...

BefŐzike kérdése:

Milyen gépet ajánlanátok, csak játékra, kb.200 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Mostanában több időm lesz majd, szeretnék számítógépen játszani, már csak a számítógép hiányzik.

Nulláról kellene kezdeni, bár billentyűzetem, hangfalam, egerem van. Esetleg monitort is ajánlhatnátok, de igazából az is van már.

A játékok szempontjából szeretnék majd mindennel játszani; új, régi, mindegy, hogy milyen.

Szerettem pl. a GTA játékokat, Skyrim-ot, LoL, mostanában próbáltam (más gépén) a Pillars of Eternity-t.

Milyen gépet ajánlanátok?


2015. ápr. 14. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor (3.30 Ghz de én felnyomtam 4.0-ig :D) min 8Gb Ram ATI Radeon HD 7700 series videókari + hozzá a többi alap monitor, lehetőleg LED, valami ház az mind1 milyen, tápegységnek elég 500W-os (vagy kW-os? szóval 500-as) egy jó, de olcsó füles, pl Razer electra, vagy kraken és egy Razer sabertooth kontroller, ha még futja rá a 200k-ból ;)
2015. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

200-ból?

i5 4460

Valamilyen B85-ös lap, mert a H97 elvesztette az értelmét.

8GB RAM

egy XFX TS 450, Chieftec CTG-500/550, FSP Raider 550 táp

WD10EZEX HDD

VGA az R9 280/280X/GTX960 vagy használtan R9 290/GTX 770.

ennyi.

Monitort (most milyen van?) meg majd később cserélsz.

2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, csak ne Intel procit vegyél AMD-vel jobban jársz ;)
2015. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AMD-val jobban jársz.

Most nem kell ide Intel vs AMD vita, csak fejtsd már ki, hogy ugyan miből jön ez neked, hogy AMD-vel jobban jár?

2015. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!