Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan töröljem a merevlemezt?

Lacee02 kérdése:

Hogyan töröljem a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Van egy gépem,rajta a win xp. Az alaplapom meghalt, ezért vettem egy újat. Kicseréltem őket, újra akarnám telepíteni a wint, de itt kezdődnek a gondok. Belépek a biosba, beállítom hogy cd-romról olvasson, elmentem,berakom a telepítőlemezt, restartolom a gépem, a meghajtó felpörög.Indul a gép, és valamiért azt ajánlja fel, hogy válasszak:A windows normál módú indítása

Csökkentett mód

Csökkentett mód parancssorral

Csökkentett mód hálózattal

Miután a billentyűzetem usb-s ezért nem tudok váltani, és a kijelölés a normál indításon marad, majd visszaszámol 30-tól,és utána leokézza a normál indítást. Mivel hogy a win egy teljesen más alaplappal lett telepítve,a win megbolondult, és ez a folyamat ismétlődik az örökkévalóságig.

Ui.:(tervezem hogy win7-re váltok,csak még kell az xp)


2015. ápr. 4. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz PS/2-es billt.
2015. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aztán?
2015. ápr. 4. 10:20
 3/5 donfetibo ***** válasza:
USB billentyűvel is mennie kell ha be van állítva a Biosban és a legelső usbbe szúrd a billentyűzetet! És nem írtad, hogy bootol-e a dvd-ről vagy nem!!!
2015. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy nem állítottad be a cd-ről bootolást csak azt hiszed igen vagy nem bootolható a telepítő lemez. Mivel a win betöltése előőt ennek a szövegnek kellene feljönnie "A cd-romról való indításhoz nyomjon meg egy gombot" és nekiáll visszaszámolni 5 ponttal ha itt nyomsz egy gombot akkor bootol a telepítő ha nem akkor továbbmegy az épp fent lévő rendszerre.
2015. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, Megoldottam
2015. ápr. 4. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!