Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan töröljem ki ezt a...

Hogyan töröljem ki ezt a mappát? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Nem engedi kitörölni a mappát mert azt írja ki hogy egy benne lévő fájl megvan nyitva egy másik programban , csak azt nem tudom melyikben , szóval ezért csináltam egy screenshotot , a törölni kívánt mappáról , és a feladatkezelőben lévő folyamatokról, hogy megtudnátok-e állapítani hogy melyik program használhatja és hogyan kéne kitörölnöm , fontos lenne , mert szándéktalanul telepített program.


Itt a képről a link: [link]


Meg még lenne egy másik kérdésem is lehet nem ehhhez a kérdéshez tartozik , de fut a gépemen egy olyan program hogy Search Protect , és a vezérlőpultban a programok eltávolításánál nem találtam meg a program nevét , ott valamiért eltűnt , pedig megvolt , a telepített programok között nem találom a mappáját , de ha tudjátok az előző képről a feladatkezelőnél , hogy melyik program az amelyik fut , akkor légyszíves írjátok már le még azt is mert én nem jöttem rá , és azt is valamely módon törölni szeretném . És ugyanez van még valami Assets Managerrel is .


Ennyit szerettem volna , előre is köszönöm a segítséget!


2015. márc. 31. 20:19
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:

Ha jól nézem, az Xtab chrome beépülő modul.

[link]


Előbb kapcsold ki a plugint, írd be ezt a böngésződ címsorába:

chrome://plugins/


Ha nem segít, vagy nem látod, akkor újraindítás, majd mielőtt a böngészőt megnyitnád, a fájlkezelőből töröld ki a mappát.

2015. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
XFastUsb mit csinál? Nem az fut belőle? Csökkentett módban próbáld meg törölni!
2015. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem nálad nem települt fel úgy mint nálam, elég csúnya bányász cucc, nálam a proci 50%-át ette, újra telepít, aztán megint fel akarta magát rakni, csal telepítés közben figyeltem mi megy meg mi nem (azóta így csinálom).

A lényeg, hogy jó lenne tudni, hogy mi található abban a bizonyos mappában amit törölni akarsz.

Arra az eltűntre pedig azt tudom elsőre javasolni, hogy ott lent az óra melletti kis fület ha felnyitod nézd meg hogy nincs-e ott az ami nincs az telepített programoknál.

2015. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Az XfastUSB az ASrock lapoknál az 555 technológia része, "5x-ös" sebességre képes vele az USB csatlakozó, a RAM, és a LAN kapcsolat.
2015. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Újraindítottam a rendszert , és utána se engedte kitörölni , a Chrome Pluginoknál pedig ezek vannak:


[link]

2015. márc. 31. 20:36
 6/7 HUN_Sector ***** válasza:

Ez esetben valamelyik segédprogramod hozta magával...

Így átadom a terepet olyannak, aki találkozott már ezzel.

2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan , sikerült letörölni az XTab-ot , most az Assets Managerrel szórakozom . Köszönöm az eddigi segítségeket is !
2015. márc. 31. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!