Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javít a teljesítményén az új CPU?

Javít a teljesítményén az új CPU?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy P4-es gépem van, 2,6-os CPU-val (512 Mb Cache van és 200 Mhz FSB), 2,5 Gb DDR 400-as RAM-mal és 512-es VGA-val, viszont elég lassú, játékokat sem nagyon bírja még a régieket sem. Most veszek bele procit ami 3 Ghz-es, 1Mb cache-el és 800 Mhz FSB-vel rendelkezik, javíthat a teljesítményén?
2015. ápr. 2. 20:29
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
Kompatibilis az alaplappal?
2015. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen javít! De ez akkor is nagyon régi a mostani progikkal ne várj csodát. Sajnos a P4 mára már felér egy commodore 64-el.
2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.: Kompatibilis igen.

2.: Persze tudom hogy nem lesz belőle gamer pc, és amúgyis régebbi játékokat szeretem inkább nem vagyok nagy gamer, csak mégis azért jobban fussanak egyes játékok, mert bár el kéne, mégsem fut el pl a Race 07, bízom abban hogy azzal már menni fog jobban, meg gondolom azért internetre is jobban használható lesz. Csak ideiglenesen van most ez a gépem, nemsokára veszek jobbat.

2015. ápr. 2. 20:45
 4/14 Tengor ***** válasza:
Gyorsabb lesz, javít a teljesítményén. Hogy ezt érezni fogod-e az elég sok mindentől függ.
2015. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztosan észre fogom venni, köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 2. 20:54
 6/14 Tengor ***** válasza:
Ha biztos, akkor miért is a kérdés?
2015. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a biztos, hogy észreveszem, ha javít rajta. Abban nem voltam biztos hogy fog-e javítani, mert tesómék azzal jöttek, hogy mivel DDR ramom van, nem valószínű, hogy sokat számítana az erősebb proci.
2015. ápr. 2. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen régi gépre ne költs, nem éri meg.
2015. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy régi, viszont jelenleg nem tudok mit csinálni, örülök, hogy ez is van. Jelenleg most munkám sincs, de remélhetőleg jövőhéten összejön és akkor már biztos, hogy veszek egy jobbat, de addig legalább ez legyen valamivel használhatóbb.
2015. ápr. 3. 12:00
 10/14 Tengor ***** válasza:
Arra próbáltam célozni, hogy javít rajta, mert a számok alapján erősebb. De hogy ez a javulást érezhető-e v. mérhető-e, arról nem vagyok meggyőződve.
2015. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!