Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows Tablet vagy Android...

Windows Tablet vagy Android Tablet?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tablet vásárlás előtt vagyok. 2 féle tabletet néztem ki : 1. Windows 8.1 quad core 1,8 GHZ 1 gb ram 8 inch.

2. Android 4.2 quad core 1,6 GHZ 2 gb ram 7,9 inch. Igazából zene készítés és lejátszás ( Virtual DJ szerű programokra gondolok első sorban ) vagy akár játékra kellene. Hozzá értők véleményére vagyok elsősorban kíváncsi. Linket nem tudok adni csak a win tabletről mert az androidosnak nem jegyeztem meg a nevét , azt egy üzletben láttam. WinTab: [link]

A keretem 40 ezer forint. Ha valaki esetleg tudna tabletet ajánlani azt szívesen meghalgatnám! Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 1. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen windows. Ha x86, akkor van értelme, mert lehet rajta értelmes programokat is futtatni. Ha RT, akkor egy takony, és csak metró alkalmazások futnak rajta. Akkor inkább Android.
2015. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hol látom ? Mert eddig egy tabletnél sem láttam ezeket az adatot kiírva.
2015. ápr. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!