Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad vagy androidos tablet?...

Ipad vagy androidos tablet? Mire lehet használni egy ipadot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés 100%-ban komoly. Mire lehet használnni egy ipadot? Nekem fogalmam sincs mire való, annyit tudok, hogy nagyonszép a kijelzője.

Egy új laptopra lenne szükségem, de most nem egy nagy melegedő "állatot" akarok venni, hanem valami könnyű és könnyen hordozhatót, amin lehet irodai munkát végezni (pl.: szövegszerkesztőt, adatbáziskezelés, programozás, képszerkesztés..) vagy megnézni egy hd-s filmet.

Az interneten nem sok hasznos információt találtam, ti mit ajánlotok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt érdeklődj.

2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%

ipad se androidos tab nem jó (ezt tapasztalatból írom) irodai munkára.

win8as tabot vegyél

2015. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre ne tabletet vegyél hanem egy ultrabookot. Az kicsi könnyű és könnyen hordozható. Vannak rá rendes programok is.

Pláne programozásra meg adatbázis kezelésre kb alkalmatlan egy tablet.

2015. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha interneten nem találsz információt egy IPADRŐL akkor eléggé analfabéta vagy. Munkára se tablet se ipad nem jó.
2015. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Programozásra az ultrabook sem lesz jó. Oda rendes billentyűzet, nagyfelbontású és nagyméretű kijelző kell és persze teljesítmény. Meg normális hűtés, hogy ne süljön rá a kezed a gépre. A programozók üzleti gépeket használnak, nem ultrabookokat vagy tableteket.
2015. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5. válaszoló te biztos jobban tudod, ha te találtál valami hasznos információt akkor miért nem linkelted be?

Én csak annyit találtam a neten, hogy milyen hardveres teljesítménye van + 1-2 apróságot az oprendszerről, de mivel még nem volt kezemben apple és az (apple store, aplle app strore..) kifejezésekre nem találtam használhatót, ezért muszály volt megkérdeznem, hogy netezésen kívül másra is lehet e használni (pl.: office, vagy hogy lejátsza e a hd videókat)...

2015. márc. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!