Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi van ilyenkor, mikor a...

Mi van ilyenkor, mikor a tápnak a vga kábele 8 pines és a vga-é meg 6pines?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy gamer pc-t és még meg szeretném kérdezni hogy milyen hozzá a táp meg ilyenek.

Konfig:

Ház: [link] / EVOLVEO R05


Processzor: [link] / Intel Pentium G3240 ezt később lecserélném komolyabb Intel procira, mondjuk egy I5.


Alaplap: [link] / ASROCK H81M-HDS


Vidikari: [link] / MSI R7 260X 2GD5 OCV1


RAM: [link] / Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Series később bővitem 8 ra.


Lemezleolvasó: [link] / Samsung SH-224DB Fekete


HDD: [link] / WD Blue 1000GB 64MB cache


Táp: [link] / Fortron Hexa 400+

Észrevettem, hogy a vidikarinak 6-pines kell és a tápé meg 8 pines a többit nem tudom hány pines lehet, nem írja, ilyenkor mit kéne vele csinálni, vagy mindegy az hogy hogy van? Ebbe kérem a segítségeteket.



2015. márc. 24. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A 8 pines csatlakozó általában ugyanúgy szétszedhető 6+2-re, mint ahogy a "nagy" csatlakozó is 20+4-re.
2015. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Ha megvenném azt akkor szét is lehetne szedni? és hogy? nem értek ehhez a 8 pin azt jelenti hogy 8 olyan kis lyuk van benne vagy kiálló tűféle valami?
2015. márc. 24. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Belerakod, elvileg szét lehet választani. Ha mégsem, max ott fog lógni a csatlakozó mellett.
2015. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jó lesz minden?
2015. márc. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!