Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz volna az újon vett...

Laszlo0514 kérdése:

Rossz volna az újon vett tápegység? Valaki valami ötlet? Corsair CX600

Figyelt kérdés
A napokban vásároltam egy Corsair CX 600 tápot, de valamiért úgy tűnik mintha nem lenne benne erő. Próbáltam többféleképp. Csak a cpuval elindítani, akkor jól működött minden ..síplolt az alaplap, utána beleraktam a ramot szinten.. Aztán mikor rákötöttem az R9 270X-et , az alaplapon nem mukodott a LED szamlalo sem, nem kapcsolt ki a gep a kikapcsolo gombbal, de azelott minden jol mukodott mig nem kotottem ra a vga-t.. Van egy masik vga-m is, ugyan ez a helyzet.Szoval nem ertem mi lehet a baj.. Tul keves lenne a tapnak a gepigeny? Mert max 300w-ra van szuksege.. Valaki valami ötlet?

2015. márc. 22. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
PCI-Express tápcsatlakozókat rákötötted a videokártyára?
2015. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne másik gépben is kipróbálni. Egy tápban olyan nagyon sok hibalehetőség nincs, egy alaplapban annál inkább.
2015. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Roppant humoros az első kommentelő. :D
2015. márc. 23. 05:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem.
2015. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy cx600 nak egy r9 270x max akkor lehet kevéske ha 8 magos 9xxx széria fx-et 7-8ghz köré húzod.
2015. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy rádugtam a csatlakozókat. Érdekességnek megjegyezném hogy most pl használom a gépet a régi vgaval és táppal, csak az a helyzet hogy ez a vga rossz,ram hibás talán "csíkos képernyő". De viszont a Corsair táp még ezt sem bírja működésre. Szóval akkor a táp a ludas? Alaplap nem lehet, hisz megy a gépx rendszer.. Csak ez azért fura mert szerintem minden tápot mielőtt kiadnak, nyilván letesztelik ..
2015. márc. 23. 10:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt kérdeztem, hogy a tápnak lenne kevés a gépem? Mert tudtommal az nem jó a tápegységre tekintettel ha pl (600W)-ból csak 300-at használ fel.
2015. márc. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!