Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A minecrafthoz mi kell jobban?

A minecrafthoz mi kell jobban?

Figyelt kérdés
Hello. Most tervezek venni egy GTX 960 -at meg tápot (FPS Hexa+ 500. És ugye én szinte mindig csak minecraftozok meg CS:GO -zok. Minecraftot ezentúl shaderssel szeretném futtatni. GTX 960 helyett jobb lenne jobb procit venni? Jelenlegi: AMD A6-3670k (Tudom hogy nem hajtja ki a GTX 960 -at, de ez van.)

2015. márc. 22. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel k**vasokat segítettél.. 5 éve minecraftozok és engem nem a gépigény érdekelt.. mivel ennyi idő alatt legalább egyszer azért megnéztem nem?
2015. márc. 22. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mivel "shaderssel" szeretnéd játszani (az a grafika javító lenne nem?) akkor inkább VGA kell, valamint RAM.

Kicsit érthetőbben leírom, balról jobbra növekszik a dolog (értelem szerűen a jobb legszélső lesz leterhelve a legjobban):

-Alacsony beállítások mellett:

VGA<(RAM)<CPU

-Közepesnél beállítások mellett: ki tudja, ott éppen ahogy, no meg optimalizálás kérdése

-Magas beállítások mellett:

(RAM)=CPU<VGA

A RAM-ot nem akarom annyira belekeverni, mert ott kicsit érdekesebb a dolog, mert van amikor baromira megy az is, de van amikor szinte "meg se látszik" hogy használódna.

2015. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!