Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig mennyire lenne...

Ez a konfig mennyire lenne jó, alaphasználatra?

Figyelt kérdés

Irodai konfig jellegű, leginkább netezésre, filmezésre, meg régebbi játékokra, low grafikán. Azért rsktsm bele 4GB RAM-ot, meg alaplapból használhatóbbat, mert bővíteni ha szeretném, akkor nemakarom a teljes gépet cserélni hanem, alkatrészenkét!


A konfig:


Alaplap: [link]


Proci: [link]


RAM: [link]


Megvannak:

Táp: 400W-os van kettő is

HDD: WD Blue 500GB

ODD: ASUS DRW24F1ST (lehet nempontos a típus)

Ház: Sharkoon VS3-V Green

Monitor: egyelőre 14" crt, de remélem minnél hamarabb tudom cserélni


Köszönöm a segítséget!!


2015. márc. 22. 08:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen oké az lehet, de ugy tervezem, hogy most összerakok egy ujabb generációs pc-t, először irodai jellegel, és azután, néha alkatrészenként fejleszteném tovább. És ezért akarok most legszívesebben venni egy 1600Mhz-es ramot, hogy később legalább arra nekeljen költenem.
2015. márc. 22. 11:54
 12/13 anonim ***** válasza:

2445Ft a különbség, cserébe 200mhz-el alacsonyabban ketyeg, és a memóriát is alacsonyabb órajelen kezeli.

Ha szerinted nincs jelentősége, semmi gond. De eme nézetedet ne terjeszd. Főleg 2500Ft miatt.

2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, de csak ismételni tudom magam, hogy minnél kevesebbet keljen cserélni az alkatrészek közül majd ha egyszer bővítgetve lessz aprodonként.
2015. márc. 22. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!