Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora asztalt érdemes...

Mekkora asztalt érdemes csinálni a számítógépnek?

Figyelt kérdés
Milyen magasan legyen az asztalnak a lapja? Nem szeretnék kihúzhatós fiókot a billentyűzetnek, simán az asztalra szeretném rátenni a monitor elé. Gondoltam rá, hogy a könyököm 90°-ra legyen behajlítva, amikor gépelek, de akkor szerintem túl alacsonyan lesz az asztal. A szék karfáján nektek szokott támaszkodni a könyökötök gépelés közben, vagy az asztalon a csuklótok? Hogy a legjobb a kialakítás?
2015. márc. 20. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez egy rendkívül személyes preferencia...


Csak, hogy egy példát mondjak, a személyes igényeimről:


Asztal legyék alacsony, hogy amikor az egérre teszem a kezem, ne feküdjön fel sehova a kezem. A billentyűzetnek a monitor alatt kell elhelyezkednie, nem kihúzhatóan. A monitor melett kell minimum 60x40cm-nek, mivel az egérpadom 450mm x 300mm.

2015. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a szükségleteim:

legyen magas mert egy autó ülés a székem ami miatt elég magasan vagyok + nagy hely kell a lábaimnak is pont azért hogy ha be akarom húzni a széket az asztal alá akkor beférjen a lábam is.. ezenkívül én szoktam szerelgetni is ezért a billentyűzet,egér,monitor mellett legyen akkora hely ahova felfér egy lámpa és a cuccaim (páka,csavarhúzók stb) arról nem is beszélve hogy a hangfalnak is kell hely és tervezek egy második monitort is(azt már tényleg nem tudom hova).. gépeléshez én a kezem az asztalon tartom és az egérnél is az asztalon a kezem de pl játéknál már nem ér hozzá az alkarom az asztalhoz.. egyébként van hivatalos leírás is hogy hogyan lenne legegészségesebb


[link]

2015. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!