Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » üdv vannak olyan weboldalak...

KockaC1999 kérdése:

üdv vannak olyan weboldalak ahol komplett vízhűtőszettet lehet rendelni minden csatlakozóval csövekkel pumpával stb?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 14:22
 1/4 Tengor ***** válasza:
Vannak. A legtöbb számítógép szaküzlet árul kész kitteket is. Nézz szét bennük! (Ipon, PCX)
2015. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és még annyit szeretnék szerinted megéri egy teljes vízhűtőrendszert beszerelni??
2015. márc. 19. 14:52
 3/4 Tengor ***** válasza:

Ha technikailag indokol, akkor igen. Értem ez alatt, hogy vagy kevés a léghűtés, vagy annyira hangos, hogy indokolt a vizes megoldás.

Azét, hogy elmondhassam, hogy nekem vízhűtésem van, vagy csak mert simán "jól" néz ki, azért nem. Az én PC-m az asztal alatt van, igazából hidegen hagy, hogy hogy néz ki.

2015. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazábol azért szeretném mert van hogy alig csinálok valamit a gépen és az alaplaon a hűtőrács forró meg a videó kártya is
2015. márc. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!