Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékok nem észlelik a videóká...

KillerHUN kérdése:

Játékok nem észlelik a videókártyám?

Figyelt kérdés
Amióta felraktam a legujjabb drivert azóta egy játék sem indul örökké kéri a Directx 9 et vagy shadermodel 2.0 Intel Chipset Family 4

2015. márc. 14. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felrakni Direct X-et, akkor utána nem fogja kérni.
2015. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a kártyához vagy az oprendszerhez való drivert "tetted fel", azaz gyakorlatban nem tetted fel, csak lefuttattál egy telepítőt, ami nem csinált semmit.
2015. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak hogy müködjenek a játékok
2015. márc. 14. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Kaptál két választ is, vagy a direct x hiányzik vagy szar drivert raktál fel. Ergo fel kell raknod a direct x-et vagy drivert cserélni.
2015. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Direct x nem hiányzik vagy 5x ujra raktam semmi eredmény pontosan mi is az a driver csere?
2015. márc. 14. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Megnézed milyen videókártyád van majd megnézed milyen operációs rendszert használsz és, hogy az 32 bites vagy 64 bites. Ezt a vezérlőpult-ban a rendszernél meg is nézheted... Majd felmész a már megnézett videókártya gyártó weboldalára (AMD vagy Nvidia) és letöltöd a megfelelő drivert.
2015. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megfelelöt töltöttem le nem látok semmi hibát még is miota felraktam nem indul egy játék sem...
2015. márc. 14. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Az eszközkezelőben milyen néven látszik a kártya? DXDIAG mit ír rá?
2015. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mobile Intel Chipset Family ! Royal NBa Driver el lehet evel a driverer van a probléma hogy nem kellet rápakolnom a másikat?
2015. márc. 14. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy segíteni, hogy teljesen érthetetlenül, központozás nélkül írsz, és a felét meg olvassuk ki a fejedből...
2015. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!