Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új videókártyám szerintetek...

Az új videókártyám szerintetek problémás lesz így? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vettem egy GTX 750 Ti Black Edition videókártyát. A gépem többi alkatrésze:

8 GB DDR 3 1600 MHZ RAM (Dual Channel)

Asrock B85M Pro 4

500W FSP Hyper

Pentium G3420 CPU

500 GB Toshiba Winchester


Egy GT 630-at cseréltem le, hatalmas előrelépés számomra.

A lényeg, hogy a kártya nagyon jól megy, eddig nincsenek képi hibák, lassulások, fagyások, 55 foknál nem volt még magasabb, stb. A teljesítmény is jó.

Az egyetlen bajom, hogy az AIDA 64 stressztesztjénél ha stresszelem a GPU-t, a gép megőrül, elkezd akadozni, lelassul, és semmit nem lehet vele csinálni. Akad az egér, az egész úgy ahogy van. Ahogy leállítom, helyreáll. Ha A GPU-t nem stresszelem, akkor könnyedén fut a stressz teszt.

Jelenthet valamit?


2015. márc. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam is ezt csinálja az aida gpu stressz alatt

szerintem ez normális

2015. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet. Az előző kártyámnál nem csinálta, azért volt fura.
2015. márc. 3. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk a stressz tesztnek az a lényege hogy 100%-ra pörgeti az adott cuccot.. ha valami 100%-on van akkor pedig nem csoda hogy akadozik.. persze nem tudom mit jelent nálad az akadozik de próbáld benchmark programmal az valószínűleg mutatja ha valami baj van
2015. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy benchmark programot lefuttattam (Heaven Benchmark 4.0), és nem volt gond. Az előző GT 630-asomon ha a GPU-t stresszeltem, nem vettem észre semmit. Ennél akadozik a gép. Azaz: Ha rámentem valamire, csak kb 5 másodperc múlva adta be, lassan. Az egér is akadt néha. Csak azt nem értem, hogy az előzőnél miért nem volt ez. Bár szerintem nem lesz gond. :)
2015. márc. 3. 16:37
 5/5 anonim válasza:
Nem mindegy a procidnak, hogy egy gt630at kell meghajtania 100%on, vagy egy gtx750et :D
2016. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!