Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a probléma videókártya...

Ez a probléma videókártya hibára utal?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam 1 új Lcd tv-t amit monitorként is használnék és a gépemben van 1 nem integrált Nvidia Geforce fx 5200 vga és rá lett kötve az új tv monitorként de viszont azt csinálja hogy kicsit sárgás színű a kép mikor bekapcsolom a képet és az úgy is marad hiába állítgatok bármit is! viszont a Tv hiba kizárva mert van itthon 1 más márkájú Lcd tv is azzal is kipróbáltam és ugyanezt csinálja viszont ha a biosban át állítom a videókártyát integráltra (ami 1 Intel) akkor mind2 tv-vel tökéletes a kép! mi lehet a probléma? illetve hogyan tudnám megoldani? (mert az integrált vga-t nem nagyon akarom használni!) előre is köszönöm a segítséget! :)

2015. márc. 14. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

DVI-vel kösd rá, és nem lesz ilyen gond. Ha a TV-n nincs DVI bemenet, akkor használj DVI-HDMI átalakítót.


Egyébként igen, a TV hibája, mindkét TV hibája. Évek óta nem állítják be őket rendesen analóg kapcsolathoz, mert nem használ szinte senki ilyet.

2015. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm a segítséget! :D

de az akkor hogy lehet hogy az integrált vga-val mind2 jó és azt úgy próbáltam hogy sima vga kábellel a Tv-ken nincs csak Hdmi Dvi nincs de viszont a vga-n meg csak a sima vga csatlakozó van!

2015. márc. 14. 12:10
 3/3 A kérdező kommentje:
közben szétszedtem a gépet és az alaplapon nekem van 1 másik hely is ahova belemegy a videókártya és át tettem oda! mostmár megoldódott a probléma! :D de azért köszönöm még egyszer a segítséget! :D
2015. márc. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!