Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet kikapcsolni a...

Laci199 kérdése:

Hogy lehet kikapcsolni a ventillatort a laptopomon?

Figyelt kérdés
Hogy tudom kikapcsolni a ventillatort a laptopomban? Nem jó az aksim már rég, ki is vettem és így csak 220-ról megy és nincs szükségem az állandó hűtés zajára. Állítólag valahogy ki lehet kapcsolni.

2015. márc. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A ventillátor a belső alkatrészeket hűti, nem az akksit. Önszabályozó, kikapcsolni nem tudod, mert azzal hazavágnád a laptopot is (hiszen nem kapna hűtést és az egekebe szállna a hőmérséklet).
2015. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet kikapcsolni,ugyanis annak célja van.


Ha nem megy a ventillátor,akkor nincs ami hűtse a bordát,így túlmelegszik a CPU,és leáll a gép.

Idővel megolvadhat a tokozás is.


Ha zavar a hangja,akkor takaríttatsd ki,vagy válts passzív notebookra.


Bár az akku-t nem értem hogy kapcsolódik ide.

2015. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 donfetibo ***** válasza:

Ahogy a #2 válaszoló is írta, ha zavar a hangja akkor vegyél bele egy újat komolyabbat és a gond megoldva!!!

Most azért búg annyira mert tuti, hogy már ki van és azért megy majd állandóan, mert be van rakódva és nem bírja hűteni a procit! Ha veszel bele akkor ki is lesz takarítva a borda végek és kevesebbet fog dolgozni ha jó a ventiláció!!!

2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. márc. 13. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!