Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 8 van a gepemen, azt...

Win 8 van a gepemen, azt tapasztalom h egyre surubben nem tudom-kikapcsolni gepet, mitoo lehet?

Figyelt kérdés
Elmentem itthonrol kikapcsoltam,most fekete hatter ott az eger jele nem tortenik semmi,ha kinyomom kikapcsolast es vissza nem indul elejerol a windows rogton fekete kep egerrel-jon be,eszrevettem hogy tobbszor elfelejt kikapcsolni, ranyomom leallitas es csak fut tovabb es vilagit a bekapcsolas,most ott tartio 10szer kinyomta es vissza es nem tortenik semmi mindig a fekete hatter ott az eger jele...
2015. márc. 6. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
most sikerukt ugy hogy hosszan lenyomtam a kikcsolas gombot most ujraindult,osszes tobbinel mintha sundiba lett vna
2015. márc. 6. 18:28
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tetszik nekem,mar reg volt ilyen de ez nem-normalis...
2015. márc. 6. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyesmi. nemtudom mi kokozza pontosan. valószínűleg rendszerhiba vagy valamelyik driver nem megfelelő.

Nálam olyan is előfordult már hogy hibernált állapotból nem tért vissza a gép. vagy épp a képernyű kikapcsolása után visszakapcsolt ugyan de sötétségen kívül semmi nem volt rajta.

2015. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dj.N4tk0 ***** válasza:

A barátnőmnek lenovo laptopja van.

nem rég vette.

Hasonló problémája van és most hozza át nekem,hogy nézzem meg.

De én is hasonló rendszer hibára tippelek.

A win 8 nem tartozik a legjobb op rendszerek közé.

Legalábbis én nálam.

2015. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Csökkentett módban rendnszer visszaállítás vagy újra telepítés.
2015. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak nálad nyugi. Sajnos el kell ismerni hogy hemzseg a hibáktól. énis rengeteget sz@rakodtam vele mire normálisan használható lett.


-Latency lag: pl alap imádnivaló :) mikor még a zenék is akadnak a gépen

-A Corsair link csak hosszas bűvészkedés után hajlandó fölismerni a pumpát akkor is hibás hőmérsékleti adatot küld. Win 7-en semmi baja nemvolt

Aztán:


-Alkalmazásokat sokszor nem engede telepíteni az áruház.

-Sokszor nemműködött a felújítás funkció.

Amikor épp működött utánna szintén nemtudtam letölteni kezdőképernyő alkalmazást vmi hibakód miatt...


Amit föntebb említettem:

-Sötét képernyő

-Nem ébred föl a rendszer

-USB 3.0-ra csatlakoztatáskor totál lefagy néha a gép

Win 7-nél ilyen sem volt.


És még kitudja mennyi van. most ezek jutottak hirtelen eszembe.

2015. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!