Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1. pron samsung...

Windows 8.1. pron samsung 250gb ssd-vel bootolási problémák?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy újra lett rakva a gépem minden jól ment az ssd-re felraktuk a win8.1 pro-t és mikor újra inditom " befagy " ha megint akkor megy minden .. gondoltam biosba belépek és ott nem találta az ssd akkor beléptem az "advanced " beállításokhoz és ott ki is választottam meg minden .. de ha én bekapcsolom a gépet befagy a bios után de egyből egy resi és tölti be a win8-at ..ötletek ? előre köszönöm

2015. márc. 9. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy UEFi biosod van é? Ha igen akkor a Windowst UEFI módban kell telepítened. Dirtywindows oldalán van egy jó cikk erről keress rá.


Amit még csinálhatsz az a BIOS frissítés, ellenőrizd, hogy van é frissebb változat az alaplapodhoz.

2015. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!