Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Core2 Q9505-ös processzor...

Anakyn kérdése:

Egy Core2 Q9505-ös processzor alkalmas a mai játékok futtatására, ha igen meddig és milyen kártyát tud kihajtani? Közepes, esetleg magas grafikán szeretném használni!

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egy i3-2100-zal hoznám egy párba, szóval elegendő, ha a játék kihasználja a több szálat is. De GTX 750Ti fölé nem nagyon mennék vele teljesítményben.
2015. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyet. Inkább vegyél normális processzort.
2015. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a "ne vegyél ilyent,inkább vegyél normális processzort" egy kicsit nehéz nekem! Miért ne vegyek és mi az a normális processzor? Ha valaki vélemény ír miért nem fejti ki bővebben? Mivel nem vagyok pc guru azért teszem fel a kérdést! Amúgy meg nem akarok venni,mert kaptam!
2015. márc. 9. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy régi lassú processzor, kihalt foglalatba.
2015. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó proci, csak már kicsit eljárt felette az idő. Ha ingyen kaptad, akkor annyit megér, hogy vegyél alá egy használt lapot. A mai játékok nagyrésze ultrán is elmegy rajta, azonban amik prociigényesek (főképp MMORPG-k) már megizzasztják, s ott már elkellhet a kompromisszumkötés. Egy újabb stratégia (Total War: Attila, vagy Empire Total War II) is elmegy rajta medium-high beállítások mellett, persze csak ha van mellette egy videókártya, amit kihajt.
2015. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!