Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a CD-DVD/író-o...

Mi lehet a baja a CD-DVD/író-olvasómnak?

Figyelt kérdés

Augusztus környékén halt meg, miközben zenét hallgattam róla. Elvittem egy informatikus ismerősömhöz, aki kicserélte, és egy zsír újat tett bele. De azzal sem működik.

Sajnos még nem sikerült összehozni vele a találkát, mert messze lakik, és nincs nálam kocsi, hogy megint elvigyem hozzá. Jövő héten valószínű megnézi, addig van valami tippetek?


2010. febr. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem működik? nem ismeri fel a gép vagy mire gondolsz?
2010. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

így van, olyan, mintha üres lenne az olvasó, pedig beteszem a CD-t. (próbáltam sok cd-vel dvd-vel, hátha a lemez hibás, de nem.)

Kiírja, hogy helyezzek be egy lemezt a meghajtóba.

2010. febr. 14. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor lehetséges hogy nem az optikai meghajtó rossz hanem az alaplapi csatoló, jobb ha megvárod aki ért hozzá, így látatlanba elég nehéz segíteni.
2010. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jenci ***** válasza:
Én újratenném az alaplap chipkészletének driverét.Ha ez nem jó,akkor az író szoftverét próbálnám frissíteni ( ez a firmware,amit a gyártó honlapján lehet megtalálni ).Ha még mindig nem jó,akkor az eszközkezelőben eltávolítanám,majd engedélyezném újra.Végső megoldásként újratelepíteném a gépet--persze ehhez az kell,hogy felismerje a telepítőt.
2010. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek:)
2010. febr. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!