Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PentiumG játékosok! Mi volt a...

PentiumG játékosok! Mi volt a legnagyobb gépigényű program, ami még játszható volt a gépeteken?

Figyelt kérdés
G3420-as procim van GTX 750 Ti kombóval. CPU-t nem manapság fogok fejleszteni, a mai játékpalettán mire lehet számítani a CPU-val? Ha jól sejtem, nem sok jóra. Watch Dogs, AC Unity, Wolfenstein New Order, Dying Light, és ilyen kaliberű programok nektek hogy döcögtek?
2015. márc. 8. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt G3420-am gtx 750 Ti-vel, de a procit már lecseréltem i5-4460ra. World of Tanks max, Far Cry 3 max, Max Payne 3 max, csak élsimítás és antisztropikus szűrés 4X. gta 4 high. A föntebb írt játékokat (WD, Dying Light, AC Unity) csak az i5-tel próbáltam ki.
2015. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=5bzYMXKu_gs ahogyan láthatod ha bele pörgetsz van hogy 20-22 fps-re esik a minimum fps az átlag fps-ek jónak mondhatok de én nem szeretek kockáztatni ezért nem ajánlok 2 magos procit semmiképpen sem egy gtx 750 ti mellé meg amúgy sem és igen van akik írják hogy 2 szállon 4.8 ghz-re húzva egy pentium g 3258 milyen jól teljesít de meg az i7 el van egy szinten játékban csak annyi hogy az i7 3.2 ghz-en megy a szállakat nem lehet potolni szerintem semmilyen overlockkal ha 4 száll a játéknak akkor 4 tunningal ilyenkor csak az átlag és a max fps-eket lehet növelni a minimumot nem igazán én személy szerint nem szeretem ha be fps dropol vagy akad a játék. az i3 ra meg azt mondják nem éri meg hát lehet hogy a legnagyobb i3 nem is éri meg az árát egy i3 4130 egyáltalán nem rossz vétel és ha nem is fizikai 4 magos az 2 virtuális kő keményen teljesít és hozza egy i7 920 szintjét erről ennyit.
2015. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
+2 virtuáls mag*
2015. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Crysis 2 szerintem.az szinte majdnem fullban ment,de azért volt különbség a mostani 6maghoz képest.el lehet vele lenni egy darabig,de azért 4mag az kell.és nem 4szálas,2magos baromság,azt megint kuka,csak plusz pénz.fizikai 4magot érzel majd meg.
2015. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megszoktam vásárolni a játékokat, ezért is tettem ki a kérdést. Akkor egy darabig újabbakat nem veszek. Rengeteg 2014 előtti játék van amivel el akarom tölteni az időmet, több mint amennyit 1 év alatt végig tudnék vinni, szóval elleszek egy darabig a kis Pentiummal. :) I5 a minimum, amire fejleszteni szeretnék.. Majd jövőre.
2015. márc. 8. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
addig bőven el leszel.én egy Athlon X2-vel is elvoltam(igaz az egekbe húzva),de azért alapabb játékoknál azzal se volt baj.amin meglepődtem az az volt,hogy a Crysis 2 is ment simán,GPU-t olyan 80%-ban kihajtotta a kis Athlon.jó kis proci volt,még itt pihen a fiókomban:)
2015. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én Pentium4-el toltam sokáig, egy agyonhúzott Radeon 9200-al. gta sa, Max Payne 1,2, Half Life 2, cs 1.6, tf 2 és még rengeteg qrva jó játék. Nagyon jól elvoltam azokkal is.
2015. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok új játék hajhász, jelenleg a Clive Barker's Jericho-t viszem. Szívesen kipróbálnám a WatchDogs-ot, de ezzen a CPU-val még inkább várok vele.

A kedvenc játékaim amúgy is 2005 előtt jelentek meg.

2015. márc. 9. 07:09
 9/13 anonim ***** válasza:
szerinted kuka az i3 4130 ? vicces :) nekem volt pár procim és közel az egyik legjobb vétel volt igaz már nincs meg de nekem volt 8 magos fx-em azt kenterbe verte pár játéknál akkor most van i5 750 em amire megint csak rá tud verni bár jó kis proci szeretem ezt is :) haswell prociknál ez plusz 2 mag nem olyan mint az ivy prociknál volt jóval erősebb és ez érzékelhető is . nekem crysis 3 -ban az fx 8320 ról le váltva annó i3 4130 -ra hozott plusz fps-t minimum az megemelkedett vagy 10 fpsel a maximum az meg vagy 20 al ennyit erről a feleslegességről nem dísznek van.
2015. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A mai kornak egy átlagos/erősebb I3 tökéletesen megfelel, csak hamarabb fog elavulni, mint az I5. Ezesetben ha van rá lehetőség, inkább érdemes rádobni 10-15k-t egy I5-re, az tovább bírja. De szerintem sem felesleges az I3-as, láttam már játék alatt, jól teljesített.
2015. márc. 9. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!