Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem hátsó ventillátora...

A gépem hátsó ventillátora nem működik. Ezért valószínleg ki kell cserélnem. Az az egész hátsó dobozka amibe a ventilláto található mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen egész dobozka? ha jóra gondolok a leírásod alapján az bizony a táp lesz, csodálom hogy még nem füstölted el a géped, azonnal csere...
2010. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tápegységed ventilátoráról van szó szerintem. Hát ventilátort talán lehetne valahogy cserélni benne és az nem lenne sok pénz. De ha új tápot akarsz akkor azt olyan 10ezer körül kell számolni 10-15ezer kb.
2010. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mi alapján kell vennem új tápot?
2010. febr. 14. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
kérj meg valakit aki érti a dolgát, mert te beszerelni sem fogod tudni... elcseszheted az egész gépet, ja és nem ártana ha nem használnád addig, mert bizony ha a táp elszáll, könnyen viszi magával az összes többi alkatrészt is...
2010. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a gép azután is megy hogy leállt a venti, gép azonnal kikapcs! Egy ventillátor csere 1-2 ezer forint, te ne akard megállapítani magadtól, hogy mi az ami cserére szorul, ha meg se tudod nevezni!
2010. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tápot veszel Gigabyte superb 460 9000 péz körül van, vagy vannak olcsó fsp-k is.
2010. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd szervízbe, ha így használod, vehetsz új gépet.
2010. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát az f..a volna ha 10 be kerülne egy táp az 5 helyett. Meg egy ventilátor csak 700 Ft.Tudom ma kellet vennem nekem is ujj ventilátort és át kellet forrasztgatnom a fél tápot hogy ki legyen cserélve.
2010. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani akkor a ventilátorcserével olcsón kijössz. Ha nem, akkor új táp. Vannak olcsó tápok is, de én nem véletlenül mondtam egy jobb minőségű 10-15ezres tápot, ez az a dolog a gépben amin nem érdemes spórolni.
2010. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!