Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv mindenkinek! Adott egy...

Jano84 kérdése:

Üdv mindenkinek! Adott egy gigabyte GA- F2A78M -DS2 alaplap mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
vettem bele tegnapelőtt egy amd athlon x4 860k processzort de nem indul el a gép egyfolytában újraindul visszavittem a procit a boltba rossz volt ugyanis kipróbáltuk egy amd a6 6400k-val ezzel működött ma megjött az új 860k proci de megint nem jó. Mennyi az esélye hogy kettő rossz processzort kapok egymás után? Vagy az alplap tenné tönkre?

2015. márc. 5. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet visszaküldték ugyanazt. :) Támogatja az alaplapod? Frissíts biost.
2015. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lap támogatja és azt is most vettem. én is gondoltam rá hogy visszakaptam a régit de én bontottam ki a dobozból ami le vilt zárva gyárilag
2015. márc. 5. 16:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Biost frissítés volt
2015. márc. 5. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem elég új BIOS-ra frissítettél? F5-östől támogatja. Esetleg a táp nem bírja el. Más ötletem hirtelen nincs.
2015. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden új két táppal is próbáltuk mind a kettő 500w-os volt bios a legújabb
2015. márc. 5. 16:32
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad lessz és nem elég új a bios holnap visszaviszem és lefrissítetem mégegyszer lehet az eladó csak azt mondta hogy lefrissítette.
2015. márc. 5. 23:04
 7/8 A kérdező kommentje:

megoldódott biost kellt frissíteni.

köszi a segítséget

2015. márc. 6. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök :)
2015. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!