Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windos 8 lett letelepítve...

Zsuzsi2 kérdése:

A windos 8 lett letelepítve két hete és nem tudom mi lett mert nincs rajt hang eddig müködött rajt de valami nem jó és lehet valami windows hiba de nem tudom mi lett elállitva?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 17:10
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Hangchip drivere fent van? Be van dugva a hanszóró a ZÖLD jackbe? Nincs kinémítva sehol?
2015. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A Windows 8-nak a kukában van a legjobb helye. Ne haragudj.
2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A windows 8 egy szar, volt már vele dolgom, 2 napig bírtam, majd visszaraktam a Windows 7-et. Amúgy a hangvezérlő driverét telepítsd föl.
2015. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget most már müködik a hang
2015. márc. 5. 05:43
 5/5 anonim válasza:

A win8 sokkal jobb. Csak annak szar aki nem ért hozzá vagy nem tetszik a design része. Nekem gyorsan fut és megunhatatlan. Működik rajta minden.

A hang meg az alaplapi drivere hiánya miatt nincs! De már tudjuk, hogy van hang. Az esetleges hibák nem a rendszerben van hanem az egyes tudatlan emberekben. A driver az nem automatikusan telepszik.

2015. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!