Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem ismeri fel az új ramot?

Zsoltika33 kérdése:

Mért nem ismeri fel az új ramot?

Figyelt kérdés
sziasztok...egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy van egy ddr2 es ramom aszem 667 mhz de kaptam havertól 800 as 1gb ramot ami 800 mhz bele rakom a gépembe csak a 1gb nem ad képet de mikor bele teszem a egyik régi tamot és mellé a uj 1gb 800 ast el indul ad képet minden de viszont csak a régit ismeri fel a új 1gb mintha ott se lenne nem támogatná a 800 mhz a alaplapom? nem tudom milyen alaplapom van de valami mx valami nem vagyok jó ebben a témában de a segítségeteket nagyon meg köszönném előre is lécci segítsetek !!!!
2015. febr. 26. 11:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor tegyük fel hogy van egy játék pl legyen a gta 4 ugye nekem most 667 ddr2 es ramok vannak a gépemben akkor 800 ason jobban futna? és 667 en meg lagolna? vagy most ez hogy van ?
2015. febr. 26. 13:03
 12/14 A kérdező kommentje:
na m1 lenne még egy problémám hogy van egy 1gb ram a másik gépembe ddr2 es és csak 896 ot ismer fel valami le szívja a memóriát? 32 es op rendszer van fent xp
2015. febr. 26. 13:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ egy játékbeli teljesítmény. A memória az csak egy dolog(egyébként nem sokat számít a 100+ Mhz). A processzor és a videókártya inkább fontosabb. És fontos hogyan van optimalizálva egy szoftver...mondjuk a GTA val pont belenyultál, igen rosszul sikerült a pc-s változat.


A másik gépben nem integrált videókártya van? Ha igen, már meg is van a hiányzó mennyiség, ugyanis az rendszermemóriából használja.

2015. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen most alaplapit használom és az integrated vagyis integrált de pár nap és hozzák nekem a 512 es kártyát ami jo azon futtatták a gta 4 et lag mentesen de a lényeg azzal fel kell ismernie a ramot remélem mert sztem a integrált kártya szívja le a memóriából a 1 gb kis részét
2015. febr. 26. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!