Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop dedikált videókártya...

Laptop dedikált videókártya cseréje lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy Toshiba l50 laptopom, melyben egy Intel integrált kártya mellett van egy Amd R7 M260 dedikált videókártya, amivel nagyon nem vagyok megelégedve.

Le szeretném cserélni, de nem vagyok biztos benne, hogy ez lehetséges. És ha igen, kb mennyibe fáj a csere?



2015. febr. 25. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ez a hátránya a hordozhatóságnak, laptopokban nem lehet szinte semmit kicserélni csak ramot bővíteni meg esetleg ssd-t belerakni ha vna neki hely és kb ennyi. A másik hátrány pedig a teljesítmény mivel egy 300k-s laptop sem tud versenyezni egy fele annyiba kerülő asztali géppel.
2015. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Reméltem hogy nem ezt fogom hallani, nem rég vettem a laptopot, és ennél nagyobb teljesítményre számítottam (játékok terén), egy ideig meg nem veszek újat biztos..

2015. febr. 25. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Játékra nem érdemes laptopot venni, olcsóbban kijön egy messze erősebb asztali konfig.
2015. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hiszen rá van forrasztva az alaplapra. Néhány gépben van MXM-es vga, de azok 6-700k-ba kerülnek és ott sem egyszerű a csere, mert rengeteg kompatibilitási követelménynek kell megfelelniük.
2015. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!