Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen NAS meghajtó -t ajánlan...

Milyen NAS meghajtó -t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy NAS-t, hogy google drive, dropbox stb... helyett onnan tudjam elérni az adataimat.

Én eddig nem is tudtam ,hogy van ilyen NAS cucc, csak most hallottam róla először ezért nem is értek hozzá.

Milyet javasolnátok? Windows-os nem linuxos kellene és lehetőleg 3.0-ás USB prtal.

Gondolom hdd-t meg nekem kell még külön vennem bele.


Milyet ajánlanátok és esetleg ha egy kis tájékoztatót is szívesen fogadnék.


Köszi!!



2015. febr. 24. 14:52
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Én Qnapot használok, de jó a D-link, Zyxel stb...

Linux bázisúak egyébként, windows alól böngészőben éred el őket , kívülről és belülről, vagy FTP-n. Másik lehetőség a mobil eszköz, mindhez van mobilos aplikáció is. Természetesen nem a legolcsóbbat ajánlom, 40Któl....

+HDD

2015. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok, köszi.

És hogy rakom rá a nagy méretű fájlokat?

USB-n keresztül?


Én ezt néztem: [link]

2015. febr. 24. 19:40
 3/3 Zzzoli ***** válasza:
Én az asztali gépről szoktam ráküldeni, hálózaton keresztül. Gigabites hálózati csatlakozó van ezeken,jó gyors. Ha a routered portjai 100 megásak, akkor érdemes kicserélni egy gigabitesre.
2015. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!