Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy a monitorom...

Lehetséges, hogy a monitorom azért kapcsol ki, kb 10 mp után, mert megfertőzte valami vírus? Az íróm is elromlott már korábban.

Figyelt kérdés

Ha kikapcsolom, és újra vissza, akkor van egy kis idő, úgyhogy elindítottam a vírusírtót...de lehet h már nem fog segíteni.

Hova vigyem el, hogy megcsinálják (Budapest)?


2010. febr. 12. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem vírus,inkább a monitorra vagy a videó kártyára gondolok.Próbáld meg egy másik gépen egy ismerősnél a monitort.
2010. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem létezik ilyen vírus.

valószínűleg hardverhiba. Én is azt tudom mondani, próbáld ki egy másik géppel a monitort. Ha ott is rosszalkodik, akkor bizony az a rossz.

2010. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem létezik olyan vírus, ami tönkreteszi a hardvert?
2010. febr. 12. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik olyan vírus, de ez az egyéni felhasználókat soha nem fogja megfertőzni, az ilyen vírusokat a kívánt gépre céltudatosan töltik fel, adatlopás, majd a nyomok eltüntetése miatt.


neked videókártya problémád van vagy a monitorod rossz

2010. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!