Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor bekapcsolom a gépet állandóan összeomlik az nvidia képillesztő?

Figyelt kérdés
ilyenkor kezelhetetlen lesz a gép és csak resetelés után indul el hiba nélkül. a hiba nem jön elő újra addig amíg bekapcsolva tartom a gépet.

2015. febr. 21. 11:16
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Tàp, vga, alaplap, mindegyik pontos típusa?

Érdemes lehet kiveni vgat és viszateni, tápkábelt, monitor kábelt is

Nem e koszos vagy latszik valami furcsasag

2015. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vga tápkábel pcie 6/8pin

Már ha van(ak) a vga n ilyen(ek)

2015. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a gépem: i5 4690, gtx 660, h97, 8gb, chieftec ctg 600. a videókártyát nemrég elküldtem letesztelni garanciális szervizbe mert azt hittem azzal van gond de teszt ok eredménnyel jött vissza. amíg a tesztre vártam nem jött elő ez a hiba a videókártya nélkül de amióta visszaraktam megint ugyanaz van.
2015. febr. 21. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a rendszer,majd tedd fel a chipset,vga,lan,audio drivert és semmi mást.


Majd írd meg hogy akkor is jelentkezik-e a gond.

2015. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és BIOS reset,valamint a kártyát is alapra állítsd (semmi oc,fesz állítás).


Ha úgy is csinálja majd,akkor próbálj másik driver-t.

2015. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A ma nem fogom tudni újratelepíteni de ha pár nap mulva még figyeled ezt a kérdést akkor megírom hogy segített-e. amugy ez a hiba már azóta boldogít hogy megvettem a gépet. ez kb 5 hónapja volt. a vga driverekből próbáltam már párat, teljesen mind1 hogy melyik van fent. chipset, lan és audio drivert nem kellett telepítenem soha.
2015. febr. 21. 11:50
 7/9 A kérdező kommentje:
ha valaki tapasztalt már ilyet az megírhatná hogyan sikerült megoldania gondot
2015. febr. 21. 14:30
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Pontos lap típus nem ártot voln (táp+lap gari/szerviz nézetés)

Táp csati hiba vagy más táp hiba vagy alaplap foglalat vagy más alaplap hiba gyanus, van akinek hibas usb portja stb barmi lehet ami fesz ingadozast okoz

2015. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gigabyte H97M-D3H az alaplap. az előfordulhat esetleg hogy a táp hálózati kábele nem megfelelő?? OEM tápot rakattam a gépbe és itthon találtam hozzá hálózati csatlakozót egy régebbi gépröl.
2015. febr. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!