Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van erre megoldás?

Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptop vásárlás előtt állok, amit kinéztem magamnak egy háttértároló hely van, viszont én szeretnék bele tenni egy SSD-t is a hdd mellé, láttam olyan átalakítót amivel, ha kivesszük az optikai meghajtót helyére be tudjuk tenni az SSD-t.

A kérdésem az lenne, hogy az optikai meghajtóhoz tudok vásárolni valamilyen kábelt amivel tudom majd csatlakoztatni a laptophoz? leginkább USB-s kivezetésre gondolok. Egyáltalán felismerné így a laptop az optikai meghajtót?

Ha igen tudnátok linkelni ilyen kábelt?

Köszönöm :)


2015. febr. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz. Tudsz viszont venni egy külső optikai meghajtót, ami nem is sokkal drágább mint egy belső.

[link]

2015. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pl egy ilyennel sem megoldható?

[link]

2015. febr. 20. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Őrdög tudja...de ennyi pénzért már majdnem kapsz egy külső meghajtót.
2015. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez igaz, viszont csak a kép miatt küldtem, ebayról pár 100 ftért már kapok ilyen kábelt/átalakítót.

Ezért lenne jó tudnom, hogy pl egy ilyennel tudnám e használni a belső optikát

2015. febr. 20. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért vagyok bizonytalan, mert a gyárilag külső eszközök esetében sem annyiból áll a dolog, hogy összekábelezik a megfelelő lábakat, hanem amennyire tudom, van bennük egy vezérlőchip.
2015. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!