Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen laptopot ajánlanátok?

Ti milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A segítségetek kérném, laptopot vennék.

Nincsenek nagy igényeim, neteznék, írnék, és néha-néha Fifáznék.

Egyedül annyit szeretnék, hogy ha lehet szürke, de még inkább fehér legyen a laptop színe, viszont a billentyűzeté fekete.

Illetve 15,6"-os képernyőmérete legyen, és 150.000 ft-ot tudok erre költeni, ezt is vegyétek figyelembe -bár tudom, az én igényeimmel ennyiért pazarlás.

Írnám, hogy HP-k, és Lenovok-k előnyben, de ti úgyis jobbat ajánlatok, mint amit én találnék.

Előre is köszönök minden segítő hozzászólást.



2015. febr. 20. 12:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak Fifa, és max IHF Handball Challenge.
2015. febr. 20. 17:53
 12/16 anonim ***** válasza:

A Z50-70-en azt fogod észrevenni, hogy lebeg a levegőben a billentyűzet, annyira nincs alátámasztva. És ha lenyomod a space-t, akkor középen leér a ház az asztalra, mert meghajlik az egész. Közben a szomszédos billentyűk zörögnek, mint egy csörgő. És ha pont szembeülsz a kijelzővel, akkor alul és felül már invertálódnak a színek, csak a középső 10 centis sávban lesznek jók, mert annyi a betekintési szöge.

Aztán amikor baja lesz és bekerül a telemaxhoz, akkor meg azt veszed észre, hogy 2 hónapja nincs géped és felhívni sem tudod a szervizt, ha mégis felveszik, akkor azt se tudják, hol a géped (keress rá google-ban a lenovo és a telemax szavakra).

Kb. ennyi, amit a z50-70-ről az adatlapon kívül tudni kell.

2015. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor te mit ajánlanál? Konkrét darabot linkelj, ha lehet.
2015. febr. 20. 20:40
 14/16 anonim válasza:
Szerintem jó választás, nem kell itt osztani az észt hogy miért rossz ez a gép, szerintem tökéletes erre a célokra (Internet, alap játékok)
2015. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én is így látom.

Szerintem trollkodni, okoskodni jár ide.

Ilyen alapon egy gépet sem szabad megvenni, tökéletes úgy sincs.

2015. febr. 20. 21:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ti csak az adatlapot látjátok, nekem meg volt a kezemben a gép. De hajrá, dobd ki a pénzed arra a vacakra, nekem aztán tökmindegy.
2015. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!