Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen laptopot ajánlanátok?

Ti milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A segítségetek kérném, laptopot vennék.

Nincsenek nagy igényeim, neteznék, írnék, és néha-néha Fifáznék.

Egyedül annyit szeretnék, hogy ha lehet szürke, de még inkább fehér legyen a laptop színe, viszont a billentyűzeté fekete.

Illetve 15,6"-os képernyőmérete legyen, és 150.000 ft-ot tudok erre költeni, ezt is vegyétek figyelembe -bár tudom, az én igényeimmel ennyiért pazarlás.

Írnám, hogy HP-k, és Lenovok-k előnyben, de ti úgyis jobbat ajánlatok, mint amit én találnék.

Előre is köszönök minden segítő hozzászólást.



2015. febr. 20. 12:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
2015. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fujtisu A544, HP Probook 455. Fehér nincs ennyiért és játék is elég korlátozottan lesz rajtuk, de legalább kibírják a garancia végéig ellentétben az acerekkel meg toshibákkal és a szerviz nem ül rajta 3 hónapot, mint a lenovon.
2015. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez milyen?

[link]


Ugyan ennek fehér a billentyűzete, de jobban tetszik mint az első válaszoló által belinkelt sima fekete mindenhol.

2015. febr. 20. 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Felejtős, anyagminősége nulla, hűtése problémás.
2015. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szerintem nem rossz

-netezésre tökéletes

-játékra is (alap játékok) nem ilyen bf4, cod széria

2015. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Csak kár, hogy ennyire ellentétes véleményen vagytok.

2015. febr. 20. 14:36
 7/16 anonim ***** válasza:
A kolléga csak a hardvert nézi, ami nagyon szép az adatlapon. De az nincs leírva, hogy a ház kiflibe hajlik, a zsanér fél év után kitörik a műanyagból, a kijelzőn torzulnak a színek, mert a betekintési szög gyakorlatilag nulla, stb. Ezeket az látja, aki huzamosabb ideig használja a gépeket. Én szabadidőmben laptop teszteket írok, így elég sok gépet láttam már élőben. Én azt mondom, hogy 150-ért csak a Fujitsu A544 és a Probook 455 van. A többi pénzkidobás.
2015. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Akkor kolléga vegyél magadnak Fujitsu A544 és a Probook 455 laptopot azt legyél boldog.

Amúgy kedves kérdező, szerintem néz még körül az interneten hátha találsz magadnak megfelelőt.

2015. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Attól, mert nem egyezik a véleményetek, nem kell veszekedni, és a másikat sem kellene különféle jelzőkkel illetni.

Köszönöm az érvet és a cáfolatot is.


Mivel nekem alap dolgokhoz kell, így kétlem, hogy észre fogom venni, hogy az anyaghasználat ilyen vagy olyan, mint ahogy azt tenné egy szakértő.


Hori, igen, nézelődtem, most egy másik oldalon, ezt találtam, ehhez mit szólsz?

A processzor nem kicsi?


[link]

2015. febr. 20. 15:45
 10/16 anonim válasza:
Ha nem komolyabb játékra használod, akkor igen elég a proci.
2015. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!