Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium G3440 3,3 Ghz...

Intel Pentium G3440 3,3 Ghz processzorról vélemények?

Figyelt kérdés
Általános használatra lenne, netezés, filmnézés semmi játék. Mostani procim egy Dual Core E5200 2,5 Ghz. Ez erősebb annál valamivel? Windows 8.1 64 biten menne vele simán?
2015. febr. 18. 20:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, új alaplap, új processzor új memória. Eleinte néztem az Intel Core i3-as szériát, de 38 ezertől indul... És ahogy hallom tőletek, nekem az abszolút felesleges lenne...
2015. febr. 18. 20:55
 12/21 anonim ***** válasza:
De a netezés akkor se lesz gyorsabb SSD-től, az a net sebességétől függ.
2015. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem a netezés lassú, hanem 8.1 alatt a rendszer...
2015. febr. 18. 20:58
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
De ha elég gyors a neted (legalább 10mbit/s), akkor igenis gyorsabb lesz SSD-vel.
2015. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Persze, sógoromnak SSD-n van az operációs rendszer, és brutálisan gyors... Én ssd-t most nem veszek :-)
2015. febr. 18. 21:00
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Én azt vettem észre, mióta SSD-m van, hogy az oldalak görgetése gyorsabb, de a betöltése nem. Szóval azért növeli a böngészési élményt az SSD, de nem töltenek gyorsabban az oldalak, vagy talán egy picit, de nem szignifikánsan. És 120mbit-es netnél mondom ezt.
2015. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy még annyit, hogy igen, a számítógépen, minden gyorsabb, programok betöltése, a Windows pillanatok alatt bebootol... De a netezés nem lesz sokkal nagyobb élmény...
2015. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Lényeg:

A PentiumG 3220 tökéletes netezésre, és filmnézésre.

2015. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

-Az ssd egy adattároló gyors olvasási-írási idővel. Ami arra van telepítve-másolva gyorsabban indul onnan és töltődik be a memóriába. Gyorsabban indul el a Win, a Photoshop, akármilyen program ami rá van telepítve. De csak gyorsabban INDUL! és nem GYORSABBAN FUT! :)

-Az internet sajnos nem az ssd-n van :) ráadásul itt is közvetlenül a memóriába (RAM) töltődnek az oldalak. Ezek közül sokat elmenthetsz könyvjelzőként, rengeteg a cookie ami szintén az adattárolóra kerül, de a net nem lesz egy ssd-től gyorsabb :)

-Lényeg a lényeg akár egy G3220, akár egy G3440-et választasz, Win7, win8, Win8.1-re, filmnézésre, böngészésre tökéletes lesz neked

2015. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19-es: Ha már megnyitottad az adott oldalt (és úgy használod a böngészőt, mondjuk ez az alaphelyzet), akkor a cache-ből fog betölteni csomó dolgot. Ha az hdd-n van, bizony lassabb lesz, mintha ssd-n lenne. Továbbá ha használ a windows lapozófájlt is a RAM mellett, azt is a hdd-re teszi jobb híján. De amúgy ha megfigyeled, hogy netezés közben milyen lemezműveletek folynak, láthatod, hogy mindig ír a rendszerpartícióra. Én sokáig csináltam úgy (ssd tulajként már), hogy ramdisk-re tettem a chrome összes létező cache mappáját, mégis azt láttam, hogy rengeteg lemezművelettel jár a netezés a rendszerpartíción. Tehát HDD esetén ugyanígy érvényes a dolog, a böngésző sajnos hajlamos sokat írni a rendszerpartícióra. Akkor pedig okozhat akadást egy hdd az ssd-vel szemben. Mellesleg a tapasztalat is inkább ez, hogy ssd-vel gördülékenyebb a netezés.
2015. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!