Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szakad meg az Internet...

Miért szakad meg az Internet fél másodpercekre?

Figyelt kérdés
Az internetem hol gyakrabban, hol ritkábban megszakad fél másodpercekre majd visszajön. Van hogy több másodpercre. Baromi idegesitő. A probléma csak akkor jelentkezik ha a routerbe dugom a netkábelt, ha direktbe csatlakozik a gépbe nincs gond. Gondolom valami a routerrel lehet de mi? Hónapokig semmi baja nem volt.
2015. febr. 17. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

-első körben azt kéne kiderítened,hogy tényleg a net szakadozik e,vagy a géped szaggat e ,

-ezt 2 gép (pl mobilteló) egyidejű használatával lehet tesztelni,mert ha csak a te géped produkálja a hibát és a másik nem, máris okosabbak vagyunk

2015. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
Ha régi router, lehet hogy száradnak a kondik a tápegységében...
2015. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az gépen össze van kötve a routerrel, de egyébként igen több másik eszköz is használja itthon. (Mobilok, laptopok) Minden más wifiről megy, ott nem jelentkeznek ilyen problémák. Én az ASRock XFast Lan programmal látom hogyha megszakad, azonnal feldobja az ablakot, plusz a jobb also sarokban is látszik hogy nincs net. Itt a kép: [link]
2015. febr. 17. 15:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Az en gepem* kozben egyebkent folyamat produkalja a jelenseget, csak a kepet 5percig toltottem fel mert mindig elment a net.
2015. febr. 17. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:

-akkor a net az rendben van ,

-a te gépedet kéne csak rendbetenni,én letörölném ezt az asrock-ot is,meg a Hálózati kapcsolatok-ban is minden régi kapcsolódást kitörölnék,és létrehoznék egy új,tiszta kapcsit,

2015. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok. Mar kompletten nincs net a gepen...
2015. febr. 17. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Letoroltem mindent plusz a hamachi nevu programot is mert lattam a nevet a kapcsolatok kozott. Most jonak tunik koszonom a segitseget.
2015. febr. 17. 16:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Na mire leirtam megint elszallt.. :D
2015. febr. 17. 16:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Reseteltem a routert, 10perce van net mindenfele szakadas nelkul. I believe.
2015. febr. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!