Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-link TL-WR841ND vagy...

Djeki kérdése:

TP-link TL-WR841ND vagy TP-link TL-WR841N routert érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Eme két router között vacillálok éppen. Online játékokhoz, és közben skype, ts beszélgetésekhez, videónézéshez, letöltésekhez kellene. Van egy TP-link TL-WN822N wi-fi adapterem is. Melyik routert lenne érdemes megvenni?

2015. febr. 16. 21:29
 1/5 anonim válasza:
Az "n" és az "nd" között annyi a különbség, hogy az "nd"-nek leszerelhető az antennája
2015. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alapból Tp-Linket nem érdemes vásárolni... egyiket se ink költsél több pénzt jobbra!, ha elég a 10/100 as lan sebesség akkor Linksys E900 [link] és jó a hatótávja is ;)
2015. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A wifi része milyen távra kellene?
2015. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kb. 5 éve tp linket használok és sose volt gondom vele
2015. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Engem egy TL-WR941ND szolgál már egy jó ideje. Kábeles hálózatot cseréltem erre praktikus és esztétikai okok miatt. Mikor megvettem a kábeleshez képest kevésnek találtam az átlőtt sávszélességet és ekko vettem hozzá 8dbi-s antennákat. A változás drámai.

Persze nagyon környezet függő, de én mindenképp leszerelhetőset ajánlok.

2015. febr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!