Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érhet még valamit a ps1-m...

Érhet még valamit a ps1-m valamikor?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy mikor kezdhet el felmenni az ára, mert van nekem kettő is hibátlan állapotba a legjobb játékokkal, memóriakártyával stb... (Most persze még nem akarom eladni) Szóval mikortól lehet egy retro, dolog?:)

2015. febr. 16. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, hogy a hipszterek épp mit kapnak fel.:) Pár év, vagy több, kitudja?
2015. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlodDrunk ***** válasza:

Most komolyan a hipszeterek és a ps1 hogyan függenek össze.?


Ki akarna venni egy elavult technikát?

2015. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pong gépeknek is van értékük pedig elavultak
2015. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlodDrunk ***** válasza:

Szerintem az érték nem 4.000ft-nál kezdődik és a kérdező sem erre gondolt.

Az a pong játék is ennyiért megy,szóval azt se nevezném értékes dolognak.

2015. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos adat szerint százmilliót(!!!) adtak el világszerte belőle, úgyhogy még nagyon-nagyon sok működő ps1 tengődik a világban, így az ára a közeljövőben (10-20 év) nem fog felfele menni, mivel nem ritkaság. Talán nyugdíjas korod után már lesz érezhető értéke, de ebben sem vagyok biztos.
2015. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló jól mondta: mivel nagy számban gyártott tömegtermék (ráadásul sok helyen utángyártott is), ezért az értéke 0 és 0 is marad.

Sajnálom.

2015. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!